“MUTLU HAYAT: Sürekli Mutluluk İçin 25 Basit Uygulama” e-kitabını size gönderebilmem ve
eğitim, etkinlik ve çok özel fırsatlardan tam zamanında haberdar olmak için:

TV PROGRAMLARI

Daha fazla video görmek için tıklayın.

Karamsarlıktan Kurtulun

İlişkilerinizi Düzenleyin

Olumlu Düşünün

V. Tolga HANCI

 

Yüksek Performans Stratejisti V. Tolga Hancı; marka ve kurumlara iletişim danışmanlığının yanı sıra kurum ve yöneticilere koçluk hizmetleri de veren bir girişimci. Hazırladığı eğitim destekli gelişim projeleriyle kişi ve kurumların daima yüksek performansta kalarak büyüyüp gelişmelerine katkıda bulunuyor. Devamını oku…

HİZMETLER

ENTEGRAL KOÇLUK

İnsan; fizyolojisi, psikolojisi, duyguları ve mantığıyla bir bütündür. Kişinin dönüşümü; ancak bu olguların tamamı üzerinde bütünsel yaklaşımla çalışmakla mümkündür. Bu bütünsel yaklaşımı temel alan
Entegral Koçlukla kendi dönüşümünüzü yaratın!

DUYGUSAL ARINMA

Hayatımızda ters giden şeylerin asıl nedeni bilinçaltımızda çalışan ve farkında bile olmadığımız eski/bozuk programlar. Bunları düzeltmenin ve bir daha asla yaşamamanın hızlı yolu ise Duygusal Arınma.
Sizi durduran içsel engellerinizden kurtulun!

EĞİTİM ve ETKİNLİKLER

Kişisel gelişimden yüksek performansa, içsel motivasyondan iletişim becerilerine, sahne ve sunum tekniklerinden kişisel marka oluşturmaya birçok konuda kendinizi güçlendireceğiniz eğitimlerden yararlanabilirsiniz.
V. Tolga Hancı eğitimleri için takipte kalın.

REFERANSLAR

Barış KARAHÜSEYİN

Deputy General Manager, Akçansa

“Tolga ile tanışmam hayatımın önemli dönüm noktalarından biri oldu. Daha ikinci görüşmemizde üzerimde yarattığı etkinin sonuçlarını görmeye başladım.”
Tamamını oku

Nilay ÖZYURT

Marketing Communiactions Manager, DYO

“Tolga’yla yaptığım her görüşme kendimle yüzleşmek demek. Kendimi tanıdığım, tanıdıkça şaşırdığım, beni bana anlatan anlar demek… 1 saate sığan derinlikli, kocaman çalışmalar demek…”
Tamamını oku

Gül Emel SAÇBAĞLI

Brand Communications Manager – Doğuş Otomotiv

“Tolga; zeki, esprili, konusuna hâkim, spiritüel derinliğe sahip, hayatı kucaklamış ve en önemlisi güzel bir kalbe sahip. Kendi gücümü görmeme ve kullanmama yardım etti.”
Tamamını oku