Kurumsal Eğitim ve Koçluk programlarımızla ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın:

V. Tolga HANCI

 

Yüksek Performans Stratejisti V. Tolga Hancı; marka ve kurumlara iletişim danışmanlığının yanı sıra kurum ve yöneticilere koçluk hizmetleri de veren bir girişimci. Hazırladığı eğitim destekli gelişim projeleriyle kişi ve kurumların daima yüksek performansta kalarak büyüyüp gelişmelerine katkıda bulunuyor. Devamını oku…

HİZMETLER

YÖNETİCİ ve KURUMLARA KOÇLUK

Hem yöneticilerin hem de kurumların potansiyellerinin %100’ünü kullanmalarını sağlamak için belirlenen hedeflere giden stratejiler yaratmak için koçluk, benzersiz avantajlar sunar.

Şirket ve yöneticilerin başarısı için Yüksek Performans Stratejileri

İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

İletişim becerilerini arttırmak isteyen yöneticilerden kurum içi iletişime, marka iletişiminden ve kurumsal iletişim stratejilerine; iletişimin her alanında 20 yıllık tecrübeden yararlanmak elinizde.

V. Tolga Hancı ile stratejik iletişim danışmanlığı

KURUMSAL EĞİTİM ve SEMİNERLER

Mükemmel bir takım ruhuyla çalışan ekiplerden daima yüksek performans gösteren satışçılara, etkin iletişimden kendi kendini motivasyona kadar birçok üstün yaşam becerisi bu eğitimlerde.

Şirketinize ve çalışanlarınıza güç katacak eğitimler

SOSYAL SORUMLULUK

Katkıda bulunmak ve paylaşmak. V. Tolga HANCI’nın en çok önemsediği değerler… Bu yüzden herhangi bir gelir kaygısı ya da kâr amacı olmadan, özellikle gençlerin gelişimi ile ilgili projelere katkı sağlıyor.

Destek verdiğimiz toplumsal ve sosyal projelerin detayları

REFERANSLAR

 

Kamu kurumlarından KOBİ’lere, spor takımlarından dünya çapındaki şirketlere birçok sektörde hizmet veren marka ve müşterilere; iletişim danışmanlığı, koçluk ve eğitim alanlarında yaklaşık 10 yıldır hizmet veriyoruz. Referanslarımızla ilgili detayları öğrenmek için lütfen tıklayın.

Kurumsal Eğitim ve Koçluk programlarımızla ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın: